Minutu slave u dječjem logoru. Scenarij natjecanja "Minute slave

Svetlana karguja
Scenarij festivala "Minute slave"

Scenarija« Trenutak slave»

Cilj: Razvoj u djece kreativnih sposobnosti.

Zadatke: razviti kreativni potencijal djeteta; stvoriti povoljnu psihološku klimu u timu; Kratko prijateljstvo i uzajamno.

Zvuk fanfares.

Vodeći:

Imamo zraku zraka i zadirkivamo

Danas se zabavljamo!

Mi smo Augusta lijep odmor

Odmor -« Trenutak slave» imamo.

Vodeći: Ovaj dugo očekivani dan je došao kada započnemo naš izvanredni koncert.

Vodeći: A, koncert je neobičan nego danas naša djeca su naše prave zvijezde koje se nadamo da ćemo s više moći u budućnosti biti sjaji u doprinosnoj odrasloj dobi.

Vodeći: Najneobičniji koncert « Trenutak slave» Počinje!

Izvrsna prilika

Imamo prijatelje!

Talenti ovdje dosta nekoliko

Ne možete šutjeti o njima!

Djeca: Duga misao, pitao se,

Nego nas molim

Samo mislim da smo umorni.

Govorite ovog puta.

1. Pjesma "Ljeto". (Pjevajte svu djecu)

Vodeći: A sada ćemo obaviti majstore izgovorenog i poetskog žanra.

Oni će ponuditi našu pozornost nekoliko smiješnih priča.

2. Djeca:

Tata, zašto je mjesec više zvijezda?

Tko zna.

Tata, zašto je sunce svijetlo?

Tko zna.

Zašto je polarna noć?

Tko zna!

Tata, možda si umoran od odgovornosti?

Ne, pitajte sina koji vi,

Osim što ću sve objasniti.

Djeca:

Imam takav pametni pas - šetnje,

Pogodno za vrata, poziva i pusti me unutra.

I ne zovem.

Fu, kakav glup!

Ne, to je samo njezin ključ iz stana.

Vodeći: Nastavite poetski žanr, sada

3. Pjesma-Riddle će čitati Artem.

Vodeći: Momci, voliš li zagonetke? Onda pogodite -

4. grmovi raste u vrtu,

Miris je sladak, poput meda.

Ali često ulije suze

Oni koji ih rastrgaju. To?. (Ružin cvijet)

Posađene žitarice -

Raste sunce.

Ovo je sunčano sunce -

Mnoge žitarice prikupljaju.

I posjetite goste -

Oni će im dati u ruci. (Suncokret)

Prvi koji je izašao iz zemlje

Na Protalyanki.

On se ne boji mraza

Iako mala. (Visibaba)

Stanite u sestri livada -

Zlatne oči, bijela cilija. (Kamilica)

5. Pooh "Kamilica" Čita Larisa.

Vodeći: Djeca stacionarnog ureda nastupit će za nas

6. Plesajte "Kamilica".

Vodeći: Pjesma - najbolji prijatelj od ljudi!

S pjesmom uživo će živjeti!

7. Za nas, smiješan Chastushki.

Vodeći: Momci, svi znate koliko je vremena tamo? Navedite ih. Koji voli zimu - pohvala; Jesen, proljeće, ljeto. Sada u koje doba godine? Ime mjesečno. Ono što će mi bogati ovog mjeseca reći Lena. Čitat će

8. Pooh "Kolovoz".

Vodeći: Znamo da je kolovoz bogat žetvi, a sada ćemo svi skupljati žetvu!

9. Natjecanje: "Prikupiti žetvu". (Sportske kugle, košare).

Vodeći: Nastavljamo poetski žanr. Sada slušajte pjesmu o ljetu.

"Sunce sjaji"

10. "Ujutro na travnjaku"

"Toplina"

Vodeći: U vrućini je lijepo ohladiti ljetnu topliju kišu. Svi se slažu? A što nam čudo nakon kiše daje prirodu? Svijetlo, raznobojan. (Duga), Za američki plesni broj. Djevojke su izvele

11. Ples s vrpcama "Duga".

Zvukovi glazbe, izlazi Malvina.

Malvina: Bok dečki! Prepoznali ste me? Kako se zovem? Kako se zoveš? Vrlo lijepo! Požurio sam te « Minutu slave» Želim ispuniti

imate pjesmu.

Vodeći: Hvala na pjesmi. Ostanite, Malvina, na našem festivalZabavio sam se s dečkima.

Malvina: Hvala vam!

Malvina: Momci, moj prijatelj Buratino često se raspravlja, tko je ljepši, djevojčice ili dječaci? I što mislite tko lijepa djevojka Ili dječaci? (Djevojke i djeca i dječaci, a tko je pametniji, zabavniji. I tko su najviše dexterijevi, provjerit ćemo.

12. natjecanje "Najizrazitiji". (Obruči).

Vodeći: A, na scena Najviše deft i jake, najbolje - dječake našeg centra. Pripremili su

13. "Sport Etide".

Malvina: Djeco, podignite ruke one koji sebe smatraju najzanimljivijim. Sada ćemo igrati igru \u200b\u200bi vidjeti tko imamo najviše oprezni. Pozivam sve u krug.

14. Igra u krugu: "Najviše pažljivije". (Igrajte se s predmetom glazbe na raspolaganju).

Malvina: Djeco, volite li bajke? Reci mi, koju bajku živim? Što još znaš bajke?

VodećiŠto podučavate bajke? Kakva vrlo poznata poslovica znamo o mudrosti bajke?

Sada ćemo vidjeti bajku s vama i razmislite o onome što nas uči?

15. Fairy Tale "Repka" koju je izveo djeca stacionarnog ureda.

voditi: Uskoro počinje školsko vrijeme, mnogi od vas će ići u školu. Kako djeca idu u školu? Tako je, za znanje, za nova otkrića. Znam nekoliko djevojaka koje su tijekom ljetnih praznika počinile najveće znanstveno otkriće. Proveli su komparativnu analizu. Naranče i lekcije. Saznajmo što se dogodilo.

16. Kada pjesme ne završe

Kada se slatkiše završavaju,

Sve uzrujano sve.

I kada naranče završava,

Također, svatko je uzrujan.

I kada se završe lekcije,

Rijetko tko je uzrujan:

Rano u dvorištu

U oklopu,

Jedno međusobno naučena vožnja,

Ljuljanja se okreću moć i glavne.

Općenito, mnogo se stvari događa

Kada se podignu lekcije.

Ali slatkiši i naranče

Iz lekcija su razlika,

Što je ako završavaju,

Zatim točno - potpuno kraj,

Nije poznato koliko je kraj.

Pa, obično možete očajati!

I lekcije s narančama

To su razlika,

Da ne završava do kraja -

Svaki dan ponovno se događaju.

Čak i dodatna sastanka.

To je ono što je ono što je.

Nije dobro!

17. Pjesma "Mi ćemo se vratiti".

18. Flashmob.

Vodeći: To je završilo naše odmor

I dopustiti svima da govore.

Izvršili ste izvrsne

Sve samo ocjenjivanje "pet".

19. Iznenađenje.

Malvina: Na mene festival Bilo je zabavno i zanimljivo. Moj prijatelj Buratino poslao mi je poslastica. (Djeca distribuirana

Scenarij zglob s roditeljima odmora "minutne slave".

Uzunova oksana Vladimirovna.
Ovaj materijal se može koristiti kao u dječji vrt: U sredini, stariji i pripremne skupine, I za izvannastavne aktivnosti s roditeljima osnovna škola, Skripta se može odrediti bilo kakav kalendarski odmor.

"Minutu slave" viša grupa Dou

Svrha: Korištenje novih oblika obrazovnog rada, kao najvažnije stanje za formiranje takvih kvaliteta u djece, kao samopouzdanje, svrhovitost, izvatke, strpljenja i ustrajnosti, kao i formiranje odgovornosti, inicijative, neovisnost kod djece. Novi oblici obrazovnog rada od interesa za djecu na događaj i povećaju njihovu aktivnost. Kao rezultat toga, motivacija ponašanja se povećava, a vještine djelovanja u predškolcima formiraju se.
Oprema: Magnetska ploča, obruči, cvijeće, svijeća - kuća, diploma, multimedijalna oprema, audio zapise.
Olovo 1. - Uklonite šire vrata!
- Run brzo!
Olovo 2. - Odmor djetinjstva čeka vas ovdje!
- Svi prijatelji i sve djevojke!
Song zvuči "u svakom malom djetetu", djeca napadaju u grupu, plešu, sjede na stolicama na kraju pjesme.
Olovo 1. - Dobar dan, dragi gosti!
Olovo 2. - Dobar dan, velika prijateljska obitelj grupe "konstelacija".
Olovo 1., Danas smo se okupili s vama da biste dobili naknadu za vedrinu, sjajne talente za minutu slave.
Olovo 2. "Minutu slave" je teritorij u kojem neobične sposobnosti Pokazujemo uobičajenu djecu naše grupe zajedno sa svojim mamama, tatama, djedovima.
Olovo 1., Glavni uvjet za sudjelovanje je talent. Glazbenici, plesači, žongles, kolekcionari, pjevači, pjesnici, čitatelji. Svatko može ići na scenu iu fer boj kako bi dokazala da je to njegov broj dostojan dobivanja glavne nagrade - nacionalno priznanje.
Olovo 2. Prema staroj, dobru tradiciju naše grupe, osvjetljavamo svijeću - simbol našeg velikog obiteljskog ognjišta. Danas, skrbnik u fokusu i u isto vrijeme žiri programa pokazujemo da pozivamo glavu sirotišta.
Olovo 1. Pažnja, najavljena je prva nominacija. "Glazbeni"
Olovo 2. Upoznajte minutu slave na pozornici! - Obitelj Tarasevich
Govor - Igrajte dječji Chastushki.
Olovo 1., Sljedeća nominacija "Tvornica snova"
Olovo 2. Pozivamo minutu slave na mjesto slave Darhanovog
Govor - portret umjetnička izvedba na balon na vrući zrak.
Olovo 1. Na fazi minute slavne skupine "konstelacija" s glazbenim darom
Djeca izvode pjesmu.
Olovo 2., Vašu pažnju predstavljamo sljedeću kandidaturu "Lirski".
Olovo 1. Upoznajte zapisnike od zapisnika Gunko Olesya Vasilyevna,
Čitati pjesme vlastitog eseja. (Govor ...)
1. Annacija je proglašena "Poezija"
2. Upoznajte minutu slave na pozornici! Obitelj Bournashov
Govor - pročitajte pjesmu o mami.
Olovo 1. Pozivamo minutu slave na mjesto slave Bovtunovyja, Nastya sa svojom bakom Galinom Vasilyevna
Govor - Pročitajte pjesmu Ya. Akim "Tko tko tko?"
- Baka, baka, ja, čija kćer?
"Vi ste Fedlin kćer, moj sin."
- Moj tata je veliki,
I na svakom sinu!
- Sine. Brat četiri moja kćeri.

Sjećaš li se, bili smo stariji, Avdoti?
- Jeste li doista imali? Moja tetka je!
- Tvoja tetka koju sam obukao u kolijevku ...
- Baka, stajati, objasniti na prvom mjestu:
Tko je Natasha i dvojica njezina brata?
- U redu, pokušajmo to shvatiti.
Njihova majka, njezin suprug sestra nećakinja,
Malo oh i bio je licany!
I donosiš ih ... Sleeper ...
- Baka, nešto u nama je spaljeno!
- Uh, dok sam mislio
Sve mlijeko iz posude pobjeglo!

Olovo 2. Sljedeći sudionik minute slave u nominaciji "Poezija", Pozvan na scenu - susret - kubinska obitelj, paša i sestra Anna.
Govor - Pročitajte pjesmu "Reci mi, odakle sam došao?"

Reci mi, odakle sam došao?
Pitao sam sve pitanje.
I moj je djed odgovorio:
- Donio sam mi rodu.

I moja baka mi je rekla:
- U kupusu su te pronašli.
I ujak se šalio: - od stanice
U košari su vas doveli.

Znam da to nije istina
Mama mi je rodila
Samo ne znam odgovor,
Gdje me je majka odvela.

Sestra mi je klempala:
- Razgovarali ste svima.
I počeo sam prvi:
- Gdje sam živio mami?

Nitko nije tajna odraslih
Nisam mogao toliko objasniti.
Samo je mama jednostavno odgovorila:
- Živjeli ste u mom srcu, sinu !!

Igra "čiji će se buket brže zadovoljiti"
Olovo 1. Sluškinja strast! Sljedeća izvedba! Vaše zadovoljstvo se nudi glazbeni dar obitelji Bogdanovich.
Olovo 2. Policajci Pakhomenko Alexander, s pjesmom na pjesmama A. Akhmatova. (ispod gitare - živi zvuk)
Olovo 1. Najavljuje sljedeću nominaciju "S svijetom za suvenir"
Olovo 2. Upoznajte minutu slave na pozornici! Obitelj Kuzmin
Govor je predstavljanje zbirke magneta iz cijelog svijeta.
Olovo 1. Sljedeća nominacija "Faza umjetnost"
Olovo 2. Nominacija je obitelj Vaitsekhovsky: Fedya, papa Sergey Vladimirovich i sestra Lizorska.
Govor - pjesma o prijateljstvu.
Olovo 1. Najavljeno natjecanje "veselo rječnik"Za one koji su odrasli. Potrebno je distribuirati riječi.
* 1) Publika - 2) Parkiralište za automobile "Audi".
* 1) Arhimedi - 2) glavni liječnik.
* 1) ATM - 2) Zaposlenik banke koji koristi opscenske izraze.
* 1) Baranca - 2) ovce.
* 1) Sparrow - 2) Watchman.
* 1) Hot - 2) Rezident planina.
* 1) Caterpillar -2) žena guska.
* 1) Bookmark - 2) Yabeda.
* 1) Nabeldashnik - 2).
* 1) noćna mora -2) Martov mačka.
* 1) sklonište - 2) Završi.
Olovo 1. Igra "Otok prijateljstva". Igrajte sve.(Djeca i roditelji)
Zamislite da ste mali ljudi i živite na malim otocima. Svako jutro s suncem napuštate svoje otoke i kupanje u otvorenom moru. I navečer s zalaskom sunca požurite na sebe na otoku. Ali more će svaki put pokriti otok, a morat ćete uzeti svoje susjede sebi. Čisto? Dakle, kad kažem "dan", onda idete plivati, a kad kažem "noć", požurite u moj dom.
Olovo 2. Dragi gledatelji, gosti i sudionici, na ovome, pokazuju

"Trenutak slave"

završava. Riječ je opremljena poštovanjem žirija. Dodijeliti. Prezentacija darova i diploma.
Olovo 1.: Prijatelji, danas se događali u našim očima značajan događajJer u našim zidovima, zvijezde naših nada, mir, dobru i ljubav osvijetljeni na ovoj prekrasnoj sceni.
Dragi momci i naši divni roditelji! Stvoriti, usuditi se, osvijetliti nove ideje, smjestiti ih hrabro u život, i dati jedni drugima radosti! Uostalom, odmor ne bi radio bez vašeg rada, talenta, želje. Sve će to napustiti stazu u svakom srcu.

Olovo 2.: Idemo jedni na druge kako bismo dali ovaj brzi pljesak ...
Ne mi se oprostimo.
Kažemo: "na nove sastanke!"

Općinska izjava Obrazovna ustanova

Srednja škola №2

Ali str. Sunny Krasnoyarsk teritorij

Scenarij Gala koncert "Minute slave"

Kokoba A.N.

Program:

  1. Ples "ustani!" - 5 i klasa
  2. Suha Alina i Moss Elena "White Lawans" - 5D klasa
  3. Predstavljanje slika. Yulia Isaenko i Diana Doll - 9b klasa
  4. Iso Golubeva Catherine - 8a klasa
  5. Peel Vladislav - 6D klasa
  6. Kotava Alena - 6D klasa
  7. Melbard Irina - 6D klasa - DPI
  8. Song "Zahtjev", Shalagin Catherine - 5 i klasa
  9. Leptir Dance, Kazaeva Camilla - 6b klasa.
  10. Pjesma "mama", VDovitskaya Diana, gorje Anna i Kucherenko Karina - 6 "B" klasa.
  11. Yaskevich Anastasia sa sastavom "Linkin Park" - 6D klasa
  12. Plesa "raspoloženje", Twin Alina - 5A klasa.
  13. Pavelchuk Andrey sa sastavom "Siciliana" i "Rondo" - 6 B klasa.
  14. Pjesma "mama, odrastamo", Zyabreva polina, Afanasyeva A. 6G klasa
  15. Pronon Ksenia, Ott Galina, 9g pjesma klase "Ova ljubav ..."
  16. Ples 8b klasa "pokret u plesu"
  17. Pjesma "Hymn mladih", Terletskaya Veronika, Artemenko Julia - 8 klasa, Dudareva Valeria -6 i razred.

Svrha Školski natječaj talenti "Minutna slava":

  1. Privlačenje djece na aktivnu kreativnost;
  2. Stvaranje umjetničkog okusa djece;
  3. Formiranje potrebe za samospoznajem i samoobnavšću.

Natjecatelji: Učenici 5-9 razreda.

Sudionici Gala koncerta: Sudionici natjecanja koji su prošli kvalifikacijske ture.

TIJEK DOGAĐAJA:

Track broj 1 "Start"

1. Veda: Slušati!

Uostalom, ako zvijezde osvjetljavaju -

dakle, potrebno je nekome?

Tako da je potrebno

Svakoj večeri

Iznad krovova

Rastao barem jednu zvijezdu?

2. Veda: Zvijezde su simbol uspjeha,

Simbol talenta, radosti, smijeha,

I ljudi vole zvijezde, također spaljuju!

Danas nema ništa tako slapove.

Track №2 "Vodeći"

1. Veda: Pozdrav, dragi prijatelji!

Pozdravljamo sve prisutne u ovoj sobi!

2. Veda: Netko iz Velikog ispričaka: "Ako ne postoji ništa u kalendaru, iu duši nemirno, onda morate smisliti malo odmora, zabilježiti i inače će biti vrlo tužno."

1. Veda: Stoga ćete danas svjedočiti neobičnoj ideji - zvijezde paljenja na školskoj sceni! Naime, finale školskog natjecanja "minuta slave".

2. Veda: "Minutu slave" je teritorij u kojem njihovi neobični talenti pokazuju obični ljudiSvatko može ići na pozornicu i dokazati da je njegova soba dostojna dobiti popularno priznanje ...

1. Veda: Svako dijete je talentirano. Ali ne svatko nalaze hrabrost da pokaže talent svojim kolegama, prijateljima, učiteljima i, naravno, strogom i poštenom porotu.

2. Veda: Tako aplaud aktivnije, podržati svoje prijatelje i kolege. Počinjemo!

TRACK №2 "FANFARE"

1. Veda: Danas, pjevači, plesači, umjetnici, čitatelji, glazbenici - majstori njihovog poslovanja će se pojaviti pred nama. Najbolji od najboljih! Oni koji su prošli kvalifikacijski krug.

2. Veda: I prvi na ovoj sceni pozivamo plesni tim 5 i razred.

1. Veda: Susrećemo 5 "i" klase i zapaljivog ples "ustani!".

Govor 5 "i" klasa

2. Veda: Pljesak 5 "i" klasa!

Želimo vas obavijestiti da na današnjem natjecanju će dobiti jedan od soba "Nagrada za izbor ljudi" , A vi ćete ga izabrati, dragi gledatelji.

1. Veda: Da biste to učinili, morat ćete unijeti ime sudionika koji je volio kupon, koji ste predani ulazu i bacite ga u glasačku kutiju.

2. Veda: I nastavljamo!

Pjesma postoji i postoji u tradiciji svega čovječanstva. Po duga povijest Stalno se promijenila, odražavajući kulturni razvoj.

1. Veda: Čovjek je uvijek pjevao. Bez obzira na dob, raspoloženje i socijalni status. Bez obzira na doba godine i doba dana. A naši sudionici u "vokalnoj" nominaciji, ne gledaju u dobi, osvajaju slušatelje svojim pjesmama. Upoznajemo učeniku 5 "D" klase - Suha Alina i mahovina Elena s pjesmom "White Lawans".

White Swans vokalna soba

2. Veda: Naše je natjecanje primilo mnoge primjene u nominaciji " umjetnost"" I kako se ispostavilo da je naša škola bogata talentiranim umjetnicima. Dajemo im riječ. Učenici će nam reći o njihovim slikama 9 "B" klasa Yulia Isaenko i Diana lutka.

1. Veda: Također na natjecanju studenti od 8 "A" klasa golubene Catherine, studenti 6 "D" klase Kozyr Vladislava, Cotoy Alene.

2. Veda: I Melbard Irina - pružila je rad u imenovanju dpi. S crtežima i obrtima, dečki se mogu naći na izložbi.

1. Veda: Zapanjujuća umjetnost - slikanje! Pljesak za sudionike! Tko zna, možda će nakon 50 godina njihovih slika učiti o školskim lekcijama umjetnosti!

2. Veda: Nastavljamo naš koncert. Za neke sudionike su se dogodili trenuci slave, za ostatak, sve je još ispred.

1. Veda: I upravo sada "Zahtjev" vokalni broj obavlja student od 5 "i" klase Ekaterina Shalagin .

Vokalni broj "Zahtjev"

2. Veda: Pljesak Kate! Vrlo dirljiva pjesma, a glas sudionika zaslužuje olujne ovacije!

1. Veda: Čujem mirni val mahao ...
Kako je noć lako, kao dan usuditi ...
I glatke linije mig, val ...
Oh, kako ona pleše ...

Na fazi učenika 6 "B" klase Kazaeva camilla, "ples leptir"

2. Veda: I opet imamo vokale! Na sceni trio 6 "B" klasa - Vdovitskaya Diana, gorje Anna i Kucherenko Karina. Pjesma "mama". Susrećemo!

2. Veda: Kažu veliki skladatelj Beethoven do starosti zbog bolesti koje je izgubila glasine, ali ova okolnost nije spriječila da stvara sjajne glazbene radove.

1. Veda: Naši natjecatelji u instrumentalnom žanru sa sluhom sve je u redu. I sada će to pokazati. Na studentu pozornice 6 "D" klasa Yaskevich Anastasia sa sastavom "Linkin Park".

2. Veda: Dragi gledatelji, ne zaboravite glasati za svoje omiljene i sudionike. Uostalom, za naše sudionike je vaše mišljenje važno.

1. Veda: I idemo na sljedeći broj našeg programa. Ovo je student 5A klasa twink Alina.

2. Veda: Alina je uzela gracioznost, eleganciju, ljepotu, dodao je glazbu, zaplet i ispao ples. Koju ćemo rado vidjeti.

1. Veda: Stvarno lijepo i graciozno! Pljesak Alina!

2. Veda: Znate li, kako se zove obitelj voljene osobe u srednjovjekovnoj Španjolskoj? Gitara! Bila je s gitarom pod prozorima voljenog, došao je mladić i pjevao Serenda - ljubavne pjesme.

1. Veda: Danas nećete upoznati takvu sliku pod gitarom mladićem ispod prozora djevojke. Ali sviranje gitare, molim. Na pozornici studenta 6 "B" klasa pavelchuk andrei s kompozicijama Siciliana i Ronda.

2. Veda: Pljesak andrei. I nastavljamo temu ljubavi. Oh, "ova ljubav ..."

1. Veda: Ovo je upravo sljedeća pjesma Penenijalna Ksenija i Ott Galina "Ova ljubav".

2. Veda: Pljesak djevojke! Nastavljamo duže.

Ljubav je drugačija - čovjeku, svojoj domovini, djetetu, glazbi, slikanju, mami ...

1. Veda: Djeca su najskuplja sreća za majku. Unatoč dobi djeteta, moja majka ga neće voljeti manje. I u dobi od 5 godina i 15 godina njezina se ljubav neće promijeniti.

2. Veda: Čak i kad je osoba stara 40 godina za mamu, ostaje njezino voljeno dijete. I sljedeća pjesma upućena je mami. I pjevat će njezin duet 6 "G" klase.

1. Veda: Mama je mama pjesma koju je izvela Zyabreva polina i Afanasyev Angelina

1-VED: Kolodirajući polinu i Angelinu!

Ples je emocije, pretvoren u pokrete koji se javljaju u ritmu modernog života.

2. Veda: Osoba bi trebala osjetiti ritam modernog života, ući u njega i odgovarati njemu.

1-VED: I pozivamo one koji se osjećaju sjajno u ritmu modernog života na sceni. Susret 8b klasa s plesom "Moventa u plesu".

2. Veda: Pljesak 8 "B" klase.

Rusija izgraditi mlade ... Misliti samo koliko se skriva pod ove tri riječi: koliko novih ideja, koliko posla, koliko novih projekata, energiju !!!

1. Veda: Da, to je istina, a naš glavni zadatak je pronaći sebe u ovom životu ... na pozornici Terletskaya Veronika, Artemenko Julia 8 Klasa, Dudareva Valerija 6 i razred s pjesmom "Himn mladih".

2. Veda: Naš koncertni program završio je. Niste zaboravili da to nije samo koncert, već natjecanje. Dok žiri sažima konačne rezultate, naučit ćemo sudionika s vama, koji će dobiti premiju simpatije gledatelja.

(proglasiti)

1. Veda: Molimo vas da pobjednik - na sceni. (Dodijeliti) A sada riječ žiri.

Žiri. Gradeacije.

2. Veda: Prevladavanje naše konkurencije. Drago nam je za pobjednike. A oni koji danas nisu primili nagradu - nemojte se zamijeniti, odveli ste nam mnogo ugodnih minuta.

1. Veda: Želimo vam daljnji kreativni uspjeh. Vjerujemo da je kreativni duh, slikovito uzbuđenje, unutarnja vatra savršenstva u vama i uvijek će biti!

Zajedno: Vidimo se za godinu dana!

Vodeći.

U nekom kraljevstvu, u nekoj državi bilo je kralja. I sve u njegovom kraljevstvu učinio je sebe: Ograde su bile oslikane i nokti su postigli.

(King hoda po pozornici, slika zidove.

Zvuči "Kingovu pjesmu" iz m / f "Vovka u Trident Kraljevstvu)

I kad je bio umoran sve ovo. Podigao je pogled, stisnuo se. Htio sam znati nešto novo u mom životu.

(Kralj sjedi na prijestolju, tužno, ruku pod obrazom)

I ovdje, na njegovoj sreći, lutao u svom daleko kraljevstvo, trideseto stanje Roma i Katya.

Romi. Oh, pogledaj, kralj!

Katja , Istina, kralj. I nešto što se ne pomiče. Je li živ, ili nije stvaran?

(Dotakne kralja, uzdiše, mijenja ruku)

Romski , Predstaviti. Živ. Potezi.

Katja : Kralj, i kralj! Što ste tako tužni?

Kralj on uzdiše, mijenja ruku)

Romski , Tsar, i kralj! To se dogodilo što?

Kralj , Tuga čežnje koju sam patio! (on uzdiše, mijenja ruku)

Katja , Tsar, i kralj! Ili možda nešto?

AUTOMOBIL b Tuga čežnje koju sam patio! (on uzdiše, mijenja ruku)

Romski : Što ste imali sanjke - tugu, čežnju? I otišao posjetiti nas. Danas imamo odmor, toliko se talenata okupilo. Navest ćemo vas i brinuti se.

Kralj , I koji je vaš odmor?

Romi i Katya , I imamo minutu slave!

Kralj : Što? Imam tsarnistički život - samo to učiniti ništa! Možete umrijeti od dosade. Pa, da vidimo, vidjet ću tvoje talente. Samo naredbu.

Romi i Katya napuštaju scenu.

Kralj je okupio četke, izašao do sredine scene.

Kralj : Zdravo! I gdje je tko? I nema umjetnika, a djeca su izgubila. Što sam ja, uzalud moje kraljevstvo bacio?

Katja : Da, ovdje smo kralj, na mjestu. I kraljevstvo koje ne ostaviš uzalud.

Sve je tako lijepo našim gostima

Iu povijesno vrijeme

Svečano minutu slave

Otvorimo za vas.

Romski : Želite li vas iznenaditi!

Ne pod "Phaneru", ali živ

Na našem natjecanju je lijepo

Mi ćemo plesati i pjevati.

Katja : Za nas iz plesa svaki put kad odrežite oko

I na njegovu minutu slavu s plesom "Mi smo najbolji" pozivni 2 klase.

Kralj : Oh, koji su ljudi. Plesači su divni. U mojoj kraljevskoj državi postoje takvi i nisu ispunjeni. Hvala vam momci, uzgajala sam me.

Romski : Da, kralj. Imamo mnogo talenata.

Sada će doći na mi samo

Zanimljiv gospodin.

On će nas pjevati pjesmu

Na minutu slave u ovoj sobi

Učenik je pozvan na mjesto događaja8 Klasa Ivanov Ivan s pjesmom iz repertoara Denis Maidanova

AUTOMOBIL b: Da, dobro učinjeno. Ravni umjetnik.

Katja : Iza vaših ruku, stojimo u krug,

Svaka osoba čovjek je prijatelj!

Iza tvojih ruku, pusti ih

Na tlu ogroman plesni ples.

Na "minutu slave" Dame ples kolektiv "Spader" studenata5,6,7 i 8. razred.

Romi: Razmišljao sam dugo vremena, pitao se - kako joj ugoditi?

Samo mislim da je ovdje umoran, pjevaj ovaj put odlučio!

Minutu slave je došla na studenta5 Klasa Ivanova Maria

Oni će igrati pjesmu "konja".

Kralj : Da, pjevate i plešite majstore. I ovdje imam glazbeni instrument ovdje. Možda još moraš igrati na njemu?

Katya:

Možemo znati kako. Možemo svi.

Čujte nas došli trenutak

Ovaj glazbeni instrument.

I minutu slave došla je na studenta2 Klasa Ivanova Maria.

Ona će ispuniti glazbeni rad "Etide"

Kralj : Oh, i dobro igrajte. Ili možda nešto slično je nešto.

Katja : Zašto ne.

Imamo u 9 Na raspolaganju je takav talentirani pijanist.

Minutu slave dolazi za Ivanova Mariju.

Ona će izvesti glazbeni sastav iz filma "Brigade"

Kralj:

U svakom razredu postoje talenti

Akrobati, glazbenici,

Postoje plesači i pjevači,

Vokalisti i čitatelji.

Romi:

Ali jedan sportski svi

Na vrijeme sjesti

Ne želi. Sve je sport

Sve se igra, zabavlja se.

Čekala je minutu slave

Masha Ivanov iz razredadeveti.

Pokazat će nam akrobatski broj.

Katya:

Pjesma - najbolji prijatelj ljudi

S pjesmom da živiš više zabave.

Na pozornici, na minutu slave, pozvati1 klasa.

Oni igraju pjesmu "Barbarikov"

Romi:

Oh, hvata duh, od umjetnika ovih iznenada,

Kakva divna slika

SAD Alina i Anastasia

Za minutu slave, pjesma će pjevati

"Elbrus - zgodan".

Kralj : Dobro napravljeno. Dobro.

Katya: Kralj, ali pogledaj. Na minutu su stigli slavne djevojčice i dječaci4 Klasa. Oni će nas ispuniti vokalno - plesni broj "more i pijesak".

Romi:

Pažnja! Pažnja!
Programi za nokte!
Upoznajte sljedeći gost!

Njegova minuta slave čekala je studenta Grade 6 Ivanov Maria. Ona će ispuniti pjesmu "prema snu"

Katya:

Sada za izvedbu, prijatelje,

Ulazak u središte scene

S radom "granitnih šljunak"

Studentska klasa 8.

Slušat ćemo govor,

Dakle, naprijed, dolazi minuta slave

za gitarist Ivanova Ivana.

Vodeći:

Za nas na "minute slave" učenika glazbenih škola.

Ivanov Ivan i Ivanov Maria s glavom kako bi izveli glazbeni sastav s TV emisija "u svijetu životinja".

Romi:

Ako iznenada pada jesen

I letak u vašim rukama će baciti,

Tako da nema ništa stajati -

Idi na nas da plešemo!

S plesom "trenutačno" na pozornici "minuta slave" rasporedi od 6 i 8. razreda.

Vodeći:

Zbor glazbene škole predstavlja pjesmu "Moja Rusija"

(Djevojke izvode pjesmu za akumulator harmonika

Kralj : Hvala vam za tako divnu večer. Tako si podigao moje raspoloženje, varao. Ne želim ni serije s tobom.

Katya: A ti još dođeš, čekat ćemo te. I svi momci iz 7. razreda također vas pozivaju.

Studenti izvode pjesmu "Škola koju ne zaboravite"

Kralj:

Koji je završio naš odmor

I dopustite mi da kažem

Izvršili ste izvrsne

Svi ste samo "5"

Kralj : To je samo šteta što nisu svi sudjelovali u "minuti slave". I definiramo najpoznatiji student same škole. Pozivamo 10 studenata na scenu.

Tko odgovara na pitanje je pogrešno, on ispušta iz natjecanja.

Igra: S scene pustite prvi koji će ispravno odgovoriti na pitanje:

  1. Što se ne penja u džep. (Za riječ)
  2. Najniži muški glas? (Bas)
  3. Broj koji izražava desetak. (12)
  4. Zbirka suhih biljaka. (Herbarium)
  5. Prvi dan zime. (1. prosinca)
  6. Najpoznatiji rimski a.dume. (Tri mušketira)
  7. Dio govora koji označava djelovanje. (Glagol)
  8. Su muškarci u sinkronom plivanju? (Ne)
  9. Čisti ženski sport. (Ritmička gimnastika)
  10. Voće ili slatke posuđe nalaze se na kraju ručka. (Desert)
  11. Zelene pigmentne biljke. (Klorofil)
  12. Slika, slika koja prikazuje prirodu. (Krajolik)
  13. Dio plivača koji je plivač na natjecanjima. (Staza)
  14. Pravo ime Serdyuchka Verke. (Andrei Danilko)
  15. Službena potvrda o završetku prosjeka obrazovna ustanova, (Potvrda)
  16. Kako se zove pjevanje na dva glasa? (Duet)
  17. Heroji od kojih su moderne animirane serije Krosh, Nyusha i Losyash? (SMESHARIKI)
  18. Koliko godina spavala sam ilya Muromets? (33 godine)
  19. Vi, da, da, da, mi smo s vama. Koliko nas? (Dva)
  20. Relativni zec. (Zec)
  21. Područje kruga. (Arena)
  22. Infekcija koja se može zaraziti s računalom. (Virus)
  23. Koliko će to biti šest devet? (54)
  24. Brz napad neprijatelja. (Napad)
  25. Najviše pečeno mjesto svijeta. (Ekvator)
  26. Gola vrećica. (Ruksak)
  27. Metalni projektil vraća natrag. (Bumerang)
  28. Berlin ili veliki kineski. (Zid)
  29. Jedinica nasljednosti. (Gen)
  30. Zlatna piletina. (Ryaba)
  31. Nakon jeseni i do proljeća. (Zima)
  32. "Drhti" drvo. (Aspen)
  33. Član igre rođen zbog košare za zbirku breskve. (Košarkaš)
  34. Koliko je djece bilo u velikoj kozi. (Sedam)
  35. Junior sestra Bublik (Branca)
  36. Hoće li žene igrati hokej na travi? (Da)
  37. Kako se zove staklena kutija s vodom za sadržaj ribe? (Akvarij)
  38. Na rukama 10 prstiju. Koliko prstiju na 10 ruku? (pedeset)
  39. Obuća za napuhavanje ugljena u Samoovu. (Čizma)
  40. Prethodnik Porusa. (Spajanje)
  41. Sudski disco. (Lopta)
  42. Jaja s mlijekom. (Omlet)
  43. Sve to za prodaju. (Proizvod)
  44. Ismijavanje za parnu sobu. (metla)
  45. Zaključana zona za kozje (vrt)
  46. Upotreba antipoda. (Šteta)
  47. Prvi kozmonaut. (Gagarin)
  48. Postoji zmija i komarca. (Gristi)
  49. Ellochka je od 30 riječi. (Leksikon)
  50. "Fasalarna" pjevačica. (Jasmin)
  51. U dvorištu ona i na njemu drva. (Trava)
  52. Sami većina Sveta. (Azija)
  53. Stranica na internetu. (Web stranica)
  54. Pjesma za spavanje. (Uspavanka)
  55. Pohraniti lice (izlog)

Scenarij natjecanja "Minute slave" Glazba zvuči.Vodeći.1.: Pozdrav, dragi prijatelji!
2.: Pozdravljamo sve one prisutne u ovoj sobi!
1.: Netko iz Velikog reče: "Ako ne postoji ništa u kalendaru, iu duši je nemiran, onda morate smisliti malo odmora, zabilježiti i inače će biti vrlo tužno.
2: Stoga ćete danas svjedočiti prekrasnom natjecanju - "Zapisnici slavnih" za najtalentiraniji.
1. Što je zapravo takav talent? A tko se može nazvati istinski talentiranom osobom? 2. Poznaje naš kompetentan žiri u sljedećem sastavu1. 2. 1. 2. 1. Također želim dostaviti sudionike u natjecanju. I ovdje sjede u dvorani čekaju svoju domu slave. Možete se diviti ručkom za nas.2. Oni su bili tvrdoglavo, dugo se znoji, ne štedeći svoje slobodno vrijeme pripremljeno za ovo natjecanje.1. Dakle, vrijeme je za početak.2. Tko će otvoriti naš koncert?1. Možda pita Masha?2: Priprema se za Olimpijske igre.1: Pa, onda daje ...2: Dugo je bolesna.1: ponudimo Danil s Nikitom?2: Oh, da, neće se složiti ...1: Pa, onda, onda ostaje vadim?2: Ispada tako. Pitat ćemo ga.1. Na sceni je pozvan od strane sudionika pod brojem 1 Gordopolo Vadim student od 5 g razreda s virtuoznom igrom na harmoniku.1. Vadim, dugo ste igrali harmoniku?2. Možda znate kako igrati na drugim alatima?

1. Zbunjeni članovi žirija! Pokažite svoje procjene2. Lenya izgovara evaluaciju

    Svako dijete je talentirano. Ali ne svatko pronalazi hrabrost da pokaže talent svojim kolegama, prijateljima, učiteljima i, naravno, strogim i nadam se samo poroti. Sljedeći par je pokazao hrabrost, došao nam natjecanje i sada će dobiti trenutak slave.
1. Sudionici na broju 2, 5 b razreda s plesom "Samba". Susret.
    Kada plešeš, uživaš? Čekamo grabe.
1. Dasha izgovara evaluaciju
    LENYA, čini mi se da ne istječemo naš koncert. Zašto?
    Jer. Na primjer, kada pjevaju na pozornici, kako ste deklarirani? Vrlo jednostavno, kažem: za vas pjeva ...
    Upravo to govorim. Ako pjevaju, onda je potrebno proglasiti pjevanje: (pjeva) vidjeti zvučnike, za VA-zvučnike, Konunova Camilla je Susrećemo se s olujnim aplauz sudionika na broju 3 konunov camilla 5 u razredu
2.Celll, dobro ste učinili!
    Zašto ste odabrali ovu pjesmu? Žiri, sudionik vaših procjena
2. Lenya izgovara evaluaciju 1. Ja sam iz ovih pjesama, samo gad, I još uvijek pleše za njih, kao što mogu. 2. Da, javno okrećete, I pokušati ne uzalud! Možda ćeš sada govoriti?1. Ne, nekako drugi put! Malo kasnije, možda morate misliti, ali možda nije potrebno, i kako mislite da se ispostavi, da, naravno, samo morate pokušati, ali ja sam hardharging, i sve će raditi, ali ono što ja će učiniti, možda plesati, ali ako pjevate, ili bajke za reći ....2. i dugo ćete se raspravljati Vrijeme je za nastavak koncerta. 1. i sljedeći broj našeg programa ispunit će natjecatelj na broju 4 Afonina Elizabeth 5 i razred s plesom "Rock -N-Roll" 2. Popustimo nam natjecatelja za prezentaciju.1. Lisa, je li to tvoj omiljeni ples? 2. Žiri! Vaše procjene. 1. Dasha izgovara evaluaciju
    LENYA, jeste li ikada sanjali da postanete zvijezda? Naravno, da, sanjam sada.
    Ali tim koji će sada doći na scenu više ne snove, već su "zvijezde" Dakle, susrećemo se momčad "zvijezde" na broju 5 s pjesmom "ne-boravak" 5D klase
    Zahvaljujući sudionicima za izvedbu. Djevojke, ti si tako kul, reci mi iskreno, pjevaj s scene zastrašujuće?
    Pa, poštovani žiri! Vaše procjene. Lenya izgovara evaluaciju
    Danas, na našoj sceni i pjevali, i plesali i igrali na alata. Što mislite, što će biti sljedeći broj? Može biti klaun izlaz?
    Jesmo li u cirkusu? Isti minutu slave! Oh, da ... dakle, vrijeme je da pozovete sudionika na broj 6 ..
    Hvala vam! Reci mi, jesi li jako zabrinut? Masha, zašto ste odabrali ovu određenu pjesmu?
    Žiri pokazuje procjene. Dasha izgovara evaluaciju
2. Danas na pozornici toliko plesača!?
    Znaš, čak i ja htjela plesati. I danas to nije tvoja minuta slave.
    Tada je vrijeme da pozovete sljedeći plesni tim na broj 7 "zvijezda" 5 d. Vaš pljesak.
1. Kako mislite da trebate držati takve konkurentne programe u Lyceumu?2. Žiri! Procjene za izvedbu sudionika na broju 7. Hvala vam!Lenya izgovara evaluaciju

2.Desha, shvatio sam da sam također talent. 1. Zainteresirani ...2. Pa, istina, pogledaj. Mogu sakriti mikrofon. Ja sam mađioničar! 1.Do što ste vi? Ovdje su sljedeći naši sudionici doista usredotočeni. Upoznajte olujni pljesak Verkina Diana i Berseneva Elena, broj 8, 5 g.

  1. Djevojke i koliko dugo ovo radiš?

    Žiri! Vrijeme je da pokažete procjene naših natjecatelja.
    Nastavak se nastavlja. Lica se mijenjaju, sve nove i nove zvijezde. A sada će sljedeći natjecatelj od 9 broja doći na mjesto događaja, koji će nas iznenaditi s zapanjujućim plesom. Maykanova Karina 5 klasa. Karina, i teško stajati na Pointe?
    I koliko godina radiš balet? Pa, i sada, evaluacije žirija.
Dasha izgovara evaluaciju 1. Sada bih trebao plesatiGledaj sam samo klasa!2. Da, pričekajte, Dasha, smirite se,Proglasiti alate za umjetnike.
    Oh, da, naravno, sljedeći sudionik natjecateljskog programa nastupit će akrobatski Etud
2. Menchikova Anna 5 b klasa2.Un žiri, pokažite procjene.Lenya izgovara evaluaciju 1. Dragi žiri, vrijeme je da definira pobjednika. U međuvremenu, žiri otkriva pobjednike i pobjednike, igrat ćemo igru.Spreman si? Sada ćemo plesati s vama. Ali s jednim uvjetom. Krugovi će biti prikazani na zaslonu: zelena, crvena, žuta. Kada je zeleni krug visok, svi plešete zajedno kada žuti krug - podignite ruke i nastavite plesati, a kada se pojavi crveni krug, morate zaustaviti sve. Pravila igre su razumljivi? Glazba molim.
    A sada ćemo imati igru \u200b\u200b"naši talenti".
Ustanite one koji vole crtati.
    Podignite ruke koje vole pjevati. Clee tvoje ruke, koji voli plesati.
    Reci mi "ja", tko zna kako pokazati trikove. Uključite one koji mogu igrati glazbene instrumente.
    Sada ustanite i plešite one koji sebe smatraju talentom.
Nazovite zvuk "minuta slave". 1. Pozivamo sve sudionike našeg programa na mjesto događaja. Žiri, najavite rezultate.
    Netko su nam vrlo kul pjesme rekli ...
Netko je pjevao i skočio ... netko plesao ...Ali primio sam minutu slave! A parada talenata gledatelj nije zaboravio ...

2. izvan našeg natjecanja. Drago nam je za pobjednike. A oni koji danas nisu primili nagradu - nemojte se zamijeniti, odveli ste nam mnogo ugodnih minuta.

1. Želimo vam daljnji kreativni uspjeh.

Song "Minutna slava" zvuči.

Sin majka preuzela ... Bajushki - Bay,
Rastu moj sin ... Sjećam se moje majke.
Noć već ide i ustaje
Majka koju sam napisao, mislio sam - ne uzalud.
Sve loše misli S mog izazova,
I s kojim ponosom u prvom razredu vodi.
Godine letenje - nisko od planine, rijeke,
U životu, dječak je prvi diplomiranje.
Zatim, studija u gradu je velika
A onda su sinovi otišli u vojsku.
Majka je zabrinuta ... Night nije spavala,
Svakog novčića njegovom sinu.
Upita Gospod ... sve riječi kao Moan,
O zdravlju sina Svetih ikona.
Vjenčanje je oholo ... "Dim je stajao stup"
I sin je napustio kuću starog oca.
Njegov je život zaokružen u vrtuljak dana
Ne zvoni ... ne napiše svoju majku,
I ona svi plaču dok sjedi kraj prozora,
Sereny mačka ... da je sama.
I duša treperi i gori ispod srca,
Koji sin ne ide ... unuci nisu sretni?
Sve u Sinu općenito je dobro u životu,
Njegov je život uređen, našao sam se.
Za obitelj je radila bez žalosti sila
... Nisam se sjećao o njoj ... Zaboravio sam joj.
I neće doći do Sina,
Kakva molitva majka, on živi tako.
Plakajući sina lijesa ... "Mama, ispričavam se"
Nosim te teške do kraja.
Sjetite se roditelja - životnog prava,
Sjetio se toga nakon pogreba.
Na oči su pale u tajnom kutu,
Ušteda mame u nosnom šal.
Uz bilješku ... "Čekala sam te,
Ovdje je učinio, da je sin mogao "
Plakali su se zbog samog novca Klyan
Učinio je takav novac pola dana.
I duša leti ... i ne zbogom,
Majka ih je prikupila koliko deset godina ...